Najbliższe szkolenia

Kalendarz wydarzeń

Forum Pakietu Ratusz 2020

Od Wtorek, 16. Czerwiec 2020 ()

Do Piątek, 19. Czerwiec 2020 ()
Online
szkolenia.rekord.com.pl

Szanowni Państwo,

Do tej pory rok rocznie na przełomie maja i czerwca spotykaliśmy się w Bielsku-Białej na organizowanej przez Rekord SI konferencji Forum Użytkowników pakietu RATUSZ®, jednak ten rok jest inny. W zwiazku z wciąż utrzymującym się zagrożeniem wynikającym z panującej epidemii koronawirusa (SARS-Cov-2) zapraszam do wzięcia udziału w konferencji, która odbędzie się w dniach 16-19 czerwca 2020 roku /tj. wtorek-piątek/ i będzie miała inną niż dotychczas formułę.

Wszystkie tegoroczne wykłady odbędą się zdalnie z wykorzystaniem popularnych komunikatorów internetowych. W tak wyjątkowy sposób podczas tej konferencji będziemy docierać do Państwa prezentując nowości w pakiecie RATUSZ oraz zachęcając uczestników do aktywnego wzięcia udziału w planowanych panelach dyskusyjnych.

Tematami przewodnimi tegorocznej konferencji będą:

  • Ratusz online - programowa odpowiedź na zapotrzebowanie pracy zdalnej w JST,
  • Nowości w systemach dziedzinowych pakietu Ratusz, min.: eAkcyza, eAlkohole, Szybkie płatności,
  • Admin.XE, ERM -podstawowe narzędzia administratora,
  • Odpowiedz na wymagania ustawowe: JPK_V7M, pracownicze plany kapitałowe, elektroniczne tytuły wykonawcze.

Już dziś serdecznie zapraszam osoby odpowiedzialne za rozwój informatyki do uczestnictwa w zdalnej konferencji. Wierzymy,że tegoroczna forma spotkania online zyska Państwa zainteresowanie oraz pozwoli aktywnie uczestniczyć we wszystkich oferowanych wydarzeniach.

Pełna informacja w zakresie przyjmowanych zgłoszeń oraz harmonogram planowanych wykładów znajdziecie Państwo w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej, informacja ta zostanie także do Państwa przesłana w osobnej korespondencji.

Z poważaniem
Janusz Szymura
Prezes Zarządu